Menu

Co je byt2 ?

byt2 je unikátní platforma, která nabízí nové možnosti v oblasti pronájmů nemovitostí. Namísto klasického dlouhodobého pronájmu majitelé nechávají svou nemovitost vydělávat skrze krátkodobé ubytování pro hosty z celého světa. byt2 zvýší vaše výdělky díky tomu, že byt či dům nabízí jako luxusní ubytování na světových serverech jako je Airbnb, Booking a dalších 20 stránkách.

Flat 1 - image

Zvýšíme vaše měsíční výdělky

Krátkodobé pronájmy přináší až o 70 % vyšší výdělek, než tomu je u standardního pronájmu.

 • O ceny se chytře stará umělá inteligence

  Nabídku nemovitostí nám každý den aktualizuje chytrá umělá inteligence, která zajišťuje maximální vytížení pronájmů. Příjmy lze proto generovat každou noc.

 • Přehledný kontrolní systém

  Skrze naši aplikaci můžete ihned nahlédnout do aktuálních statistik. Rádi vám ukážeme, jak systém funguje, abyste vy sami mohli provádět kontrolu aktivit vaší nemovitosti kdykoliv a kdekoliv.

 • Měsíční statistiky zisků vaší nemovitosti

  Každý měsíc pro Vás připravíme přehlednou statistiku vyplacených pronájmů a celkového zisku Vámi nabízené nemovitosti skrz byt2.

Flat 2 - image

Vyděláváme jen, když vyděláváte vy

Naším cílem je vytvořit z vaší nemovitosti co nejatraktivnější ubytování. Nečekejte žádné fixní poplatky, cena vždy vychází z měsíčních výdělků.

 • Profesionální fotografie

  Kvalitní a originální fotky ve vysoké kvalitě jsou základem úspěchu. Součástí naší služby je spolupráce s profesionálním fotografem interiérů, který vaši nemovitost podtrhne digitálním náhledem prostorů. Tím si byt získá pozornost a zájem potenciálních hostů.

 • Nadstandardní zákaznický servis

  Důraz klademe na celkovou spokojenost vašich hostů. Nabízíme jim nadstandardní servis, kterým zvyšujeme atraktivnost nemovitosti. Spokojení hosté přináší pozitivní reference, které mají přímý dopad na oblíbenost, díky čemuž se měsíční příjmy výrazně zvyšují.

 • Úklidové služby jako v hotelu

  Jsme dokonale připraveni na jakkoli náročné hosty. Profesionální úklidový tým zajišťuje péči o pronajímané prostory, tak jako v hotelu pokojská služba. Byt je vždy čistý, uklizený a připravený pro další hosty.

 • Design interiéru a dekorace

  Po společné domluvě s vámi jako majiteli, je možné interiér přetvořit pomocí bytových designérů. Případně jsme připraveni vám navrhnout i drobnější změny, jak udělat byt ještě o něco lukrativnější pro potenciální zájemce.

Flat 3 - image

Vaše pohodlí je naší prioritou

Starejte se méně, vydělávejte více! Bez nutnosti řešit problémy se smlouvami, byrokracií, škodami na nemovitosti, nezodpovědnými nájemníky a bez zpožděných či nezaplacených nájmů. To vše je s byt2 možné.

 • Důkladně prověřujeme všechny hosty

  Individuálně prověřujeme všechny, kteří mají zájem o ubytování. Před potvrzením rezervace zkontrolujeme, zda splňují předem domluvené požadavky. Za to vám ručíme.

 • Přizpůsobíme se vašim potřebám

  Žádné dlouhodobé závazky. Nyní máte možnost využívat vaši nemovitost kdykoliv potřebujete.

 • Závady a opravy nemovitosti

  A co když se něco rozbije? Žádný strach! Zajišťujeme kontrolu nemovitosti po každém hostovi. Pokud zjistíme závadu nebo je potřeba něco opravit, vše ihned vyřešíme. Vy se o nic nestaráte.

Jsme tuzemská digitální agentura v oblasti pronajímání nemovitostí. Velmi dobře se orientujeme v nabídce pronájmů, proto můžeme kvalitně propagovat Vaši nemovitost a tím Vám nabídnout ty nejlepší možné výdělky. Spolupracujeme s:

Airbnb logo
Booking logo
Expedia logo
Tripadvisor logo
Agoda logo

a 20 dalších...

Flat 4 - image